













Casca OneOdio cu fir detasabil, tip over ear, utilizare profesionala, multimedia, conectare prin Jack 3.5 mm | Jack 6.35 mm, difuzor 50 mm, impedanta 32 Ohm, negru, "Monitor-40" (timbru verde 0.8lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: Monitor-40
- Greutate: 0.65
- Dimensiuni: 18.00cm x 11.00cm x 16.00cm
262,05 Lei
Fără TVA: 216,57 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Casca iluminata | nu |
| Conectare | Jack 3.5 mm , Jack 6.35 mm |
| Control volum | nu |
| Culoare | negru |
| Dimensiune cablu | 1.2 m , 2 m |
| Dimensiune cablu (m) | 1 - 1.25 m , 2 - 2.5 m |
| Microfon | pe fir |
| Reglabile | da |
| Tehnologie | cu fir |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Tip | standard |
| Utilizare | multimedia (PC and more) , profesionala |









