
Casca OneOdio wireless, cu fir, tip over ear, multimedia, DJ, conectare prin BT 5.2 | Jack 3.5 mm | Jack 6.35 mm, difuzor 40 mm, impedanta 32 Ohm, 650 mAh, roz "Fusion-A70-Pink" (timbru verde 0.8lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: Fusion-A70-Pink
- Greutate: 0.45
- Dimensiuni: 17.00cm x 14.00cm x 10.00cm
216,39 Lei
Fără TVA: 178,84 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Altele | Bluetooth 5.2 |
| Casca iluminata | nu |
| Conectare | Bluetooth , Jack 3.5 mm , Jack 6.35 mm |
| Control volum | pe fir |
| Culoare | roz |
| Dimensiune cablu | 1.5 m |
| Dimensiune cablu (m) | 1.3 - 1.5 m |
| Microfon | pe fir |
| Reglabile | da , pliabile |
| Tehnologie | wireless , cu fir |
| Timp ascultare | pana la 72 ore |
| Timp incarcare | nespecificat |
| Tip | standard |
| Utilizare | multimedia (PC and more) , DJ |









