
Cooler Asus "ROG RYUJIN III 240 ARGB", skt universal, racire cu lichid, ventilator 120 mm x 2, 2200 rpm, iluminat ARGB, "ROG RYUJIN III 240 ARGB WHT" (timbru verde 2.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ROG RYUJIN III 240 ARGB WHT
2.267,94 Lei
Fără TVA: 1.874,33 Lei
Garanție: 72 luni| Caracteristici | |
| Cu LED | da |
| Culoare LED | ARGB |
| Dimensiuni ventilator | 120 mm x 2 |
| Inaltime cooler (mm) | 20mm < 49mm |
| Numar heatpipe-uri | nu e cazul |
| Tip racire | cu lichid |
| Tip socket | universal |
| Viteza de maxima de rotatie | 2200 rpm |
| Viteza reglabila | da |









