
CPU CORE U5-245K S1851 BOX/3.6G BX80768245K S RQCT IN "BX80768245K S RQCT"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BX80768245K S RQCT
2.343,55 Lei
Fără TVA: 1.936,82 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | BOX |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | Core Ultra 5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.6 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.2 GHz |
| Memorie Cache | 26 MB |
| Model procesor | Core Ultra 5 245 [245K] |
| Numar nuclee | 14 |
| Placa video Integrata | da |
| Putere consumata (W) | 101 - 150 |
| Puterea consumata (W) | 125 W |
| Socket | LGA 1851 |










