
CPU Intel Core i5-14600KF (up to 5.30 GHz, 24MB, LGA1700) box "BX8071514600KFSRN42"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BX8071514600KFSRN42
- Greutate: 0.04
1.426,78 Lei
Fără TVA: 1.179,16 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Altele | BOX |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.5 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.3 GHz |
| Memorie Cache | 24 MB |
| Model procesor | i5-14600 [14600KF] |
| Numar nuclee | 14 |
| Placa video Integrata | nu |
| Putere consumata (W) | 151 - 200 |
| Puterea consumata (W) | 181 W |
| Socket | LGA 1700 |










