
CPU Intel i5-14400 4.7GHz LGA1700 "BX8071514400"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BX8071514400
- Greutate: 0.40
1.308,24 Lei
Fără TVA: 1.081,19 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Altele | BOX |
| Cooler | da |
| Familie Procesor | Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.5 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 4.7 GHz |
| Memorie Cache | 20 MB |
| Model procesor | i5-14400 [14400] |
| Numar nuclee | 10 |
| Placa video Integrata | da |
| Putere consumata (W) | 51 - 70 |
| Puterea consumata (W) | 65 W |
| Socket | LGA 1700 |










