













EQUIP 245301 USB Headset, 150x70x165mm
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 000000000000245301
- Greutate: 0.31kg
- Dimensiuni: 24.50cm x 18.50cm x 8.00cm
108,14 Lei
Fără TVA: 89,37 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.5 mm connector | No |
| 3.5 mm connector | No |
| Bluetooth | No |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 2 m |
| Call Center | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare | Negru |
| Depth | 170 mm |
| Design căști | Head-band |
| Ear coupling | Supraaural |
| Gaming | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Headset type | Binaural |
| Height | 67 mm |
| Iluminare | Nu |
| Impedance | 32 Ω |
| Interfata | USB |
| Lungime cablu | Intre 2 si 2.5 m |
| Material | Plastic |
| Microfon | Da |
| Microphone type | Boom |
| Noise-canceling | Nu |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Tehnologie | Cu fir |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Volume control | Digital |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 169 g |
| Width | 170 mm |







