
Equip 650637. Maximum weight capacity: 70 kg, Minimum screen size: 139.7 cm (55"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 800 x 600 mm. Tilt angle range: -10 - 5°. Product colour: Black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 000000000000650637
- Greutate: 13.80kg
- Dimensiuni: 85.00cm x 26.00cm x 16.00cm
1.640,01 Lei
Fără TVA: 1.355,38 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Anti-theft function | Yes |
| Built-in shelf | Yes |
| Cable management | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8529909700 |
| Depth (max) | 6.9 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 800 x 600 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Height | 1740 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Lockable wheels | Yes |
| Manual | Yes |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 13.5 kg |
| Master (outer) case height | 150 mm |
| Master (outer) case length | 260 mm |
| Master (outer) case width | 850 mm |
| Maximum screen size | 2.54 m (100) |
| Maximum VESA mount | 800 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 70 kg |
| Minimum screen size | 139.7 cm (55) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Podea |
| Mounting type | Floor |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of shelves | 1 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package depth | 260 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 13.5 kg |
| Package width | 850 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100,200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,600 x 600,800 x 600 |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Sistem rotativ | Nu |
| Suitable for curved screen | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -10 - 5° |
| Tip suport | Reglabil |
| Weight | 12.6 kg |
| Wheels | Yes |
| Width | 80.8 mm |







