
Microsoft Xbox Elite Series 2 Core White
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4IK-00002
- Greutate: 0.84kg
- Dimensiuni: 18.50cm x 8.00cm x 18.00cm
728,98 Lei
Fără TVA: 602,46 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Battery life (max) | 40 h |
| Battery type | Built-in |
| Cables included | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Conectivitate: | Cu fir/Fara Fir |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Culoare: | Alte culori |
| Detachable cable | Yes |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Ergonomic grip | Yes |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | PC, Xbox One |
| Package depth | 178 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 535 g |
| Package width | 177 mm |
| Platforma: | PC, Xbox One |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black, White |
| Reflex vibration | Yes |
| Rubber grips | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 345 g |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |













