
Microsoft xBox Robot Controller White
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: EP2-29920
- Greutate: 0.47kg
- Dimensiuni: 18.50cm x 7.50cm x 14.50cm
282,50 Lei
Fără TVA: 233,47 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Battery life (max) | 40 h |
| Battery type | AA |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Commodity code | 9504500000 |
| Conectivitate: | Fara Fir |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Alb |
| Depth | 70 mm |
| Device interface | Bluetooth |
| Device type | Gamepad |
| Ergonomic grip | Yes |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Android, PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS |
| Height | 177 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of joysticks | 2 |
| Package depth | 72 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 540 g |
| Package width | 177 mm |
| Platforma: | Xbox |
| Power source | Battery |
| Product colour | White |
| Shoulder buttons | Yes |
| Weight | 222 g |
| Width | 170 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |













