
-21 %
Geanta laptop Natec Impala 2, compatibilitate dimensiune laptop 15.6", 2 compartimente, material Polyester 600D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NTO-2229
- Greutate: 0.59kg
- Dimensiuni: 42.00cm x 33.00cm x 6.00cm
77,00 Lei
97,99 Lei
Fără TVA: 63,64 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Universal |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Messenger case |
| Closure type | Zipper |
| Consumer life stage | All |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 410 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Da |
| Gender | Unisex |
| Height | 310 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 47 x 385 x 285 mm |
| Number of compartments | 2 |
| Product main colour | Black, Grey |
| Protection features | Abrasion resistant, Moisture resistant, Shock resistant |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 600 g |
| Width | 57 mm |












