
-49 %
HDD Extern Seagate Expansion, 4TB, Negru, USB 3.0
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: STKP4000400
- Greutate: 1.10kg
- Dimensiuni: 21.50cm x 21.50cm x 7.50cm
888,20 Lei
1.742,52 Lei
Fără TVA: 734,05 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Nu |
| Bus powered | No |
| Cables included | USB |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Depth | 125 mm |
| Ethernet LAN | No |
| External power adapter | Yes |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 4 TB |
| HDD size | 3.5 |
| Height | 178.8 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Package depth | 77 mm |
| Package height | 218 mm |
| Package weight | 1.34 kg |
| Package width | 212 mm |
| Product colour | Black |
| Thunderbolt technology | No |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User guide | Yes |
| Weight | 1.18 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 41.9 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |










