









JBL Boxa portabila Flip 7 Bluetooth Red
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: JBLFLIP7RED
- Greutate: 0.79kg
- Dimensiuni: 21.00cm x 9.50cm x 11.00cm
536,20 Lei
Fără TVA: 443,14 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | No |
| Amplificator | N/A |
| Amplifier | Active |
| Battery capacity | 17.28 Wh |
| Battery life (max) | 14 h |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Built-in microphone | No |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| Depth | 71.5 mm |
| FM radio | No |
| Frequency range | 60 - 20000 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 8519890000 |
| Height | 69.5 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Jack 3.5mm | Nu |
| NFC | N/A |
| Number of speakers | 1 |
| Number of tweeter drivers | 1 |
| Number of woofer drivers | 1 |
| Package depth | 109.5 mm |
| Package height | 92.5 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 13.5 kg |
| Package width | 211.5 mm |
| Product colour | Red |
| Product design | Cylinder |
| Protection features | Waterproof |
| Putere RMS | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Safety sheet | Yes |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 80 dB |
| Speaker type | 2-way |
| Tip sistem | 1.0 |
| Tweeter | Yes |
| Tweeter diameter | 1.6 cm |
| Tweeter diameter (imperial) | 1.52 cm (0.6) |
| Tweeter RMS power | 10 W |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 7.5 W |
| Utlizare | Portabil |
| Volume control | Buttons |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 12.3 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 182.5 mm |
| Wireless | Nu |
| Woofer | Yes |
| Woofer RMS power | 25 W |













