
Google TV Streamer (4K) - Porcelain
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GA05662-US
- Greutate: 0.41kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 15.50cm x 5.00cm
549,29 Lei
Fără TVA: 453,96 Lei
| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | 1 x Telecomanda 1 x Media player Alimentator US |
| Arhitectura Procesor | N/A |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Bluetooth | N/A |
| Built-in storage media | Yes |
| Capacitate de stocare | 32 GB |
| Capacitate stocare: | 32GB |
| Card reader integrated | No |
| Culoare | Crem |
| Decodoare incorporate | Dolby Atmos, Dolby digital, Dolby digital Plus |
| Dimensiuni | 161.6 x 26.7 x 75.6 mm |
| Dolby Digital | Da |
| Ethernet | 1 x RJ-45 1Gbps |
| Ethernet LAN | Yes |
| Formate foto suportate | GIF, JPEG, BMP |
| Formate suportate | 4k |
| Functii | Control vocal Miracast |
| Greutate | 160.7 g |
| HDMI | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Product colour | White |
| Sistem de operare | Android iOS |
| Sistem de operare: | N/A |
| Telecomanda | N/A |
| Tip aparat | TV Dongle |
| Total storage capacity | 32 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wireless | Wi-Fi 5 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac) |







