
-5 %
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" (M3), iPad Air 11" (M2), iPad Air 5,iPad Air 4 - International English - White
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MDFV4Z/A
- Greutate: 1.03kg
- Dimensiuni: 27.10cm x 21.20cm x 2.70cm
1.773,82 Lei
1.869,12 Lei
Fără TVA: 1.465,97 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Backlight | No |
| Brand Compatibil: | Apple |
| Compatibility | iPad Air 11-inch (M3) iPad Air 11-inch (M2) iPad Air (5th generation) iPad Air (4th generation) |
| Cover | Yes |
| Culoare: | Alb |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11) |
| Multimedia keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Package depth | 271 mm |
| Package height | 27 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Package width | 212 mm |
| Pointing device | Trackpad |
| Product colour | White |
| StandMode | Da |
| Tastatura: | QWERTY |
| Tip: | N/A |













