
LORGAR 27MP1, UHD MiniLED Gaming Monitor Pro, 27 (3840*2160) fast IPS flat monitor, black/milky grey "LRG-27MP1U160-GY" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LRG-27MP1U160-GY
6.370,91 Lei
Fără TVA: 5.265,22 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 1000 - 3000 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 160 Hz |
| Tehnologie display | FAST IPS |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |








