
LORGAR 34MP1, UWQHD MiniLED Gaming Monitor Pro, 34 (3440*1440) VA curve monitor, black/milky grey "LRG-34MP1W180C-GY" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LRG-34MP1W180C-GY
5.669,42 Lei
Fără TVA: 4.685,47 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 34 inch |
| Diagonala (inch) | 34 - 35 inch |
| Format ecran | Wide , curbat |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 1000 - 3000 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 180 Hz |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |








