
Microsoft xBox Series Controller Blue
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: QAU-00009
- Greutate: 0.47kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 8.00cm x 18.00cm
293,71 Lei
Fără TVA: 242,74 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ambidextru | Da |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Battery life (max) | 40 h |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Conectivitate: | Cu fir/Fara Fir |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Culoare | Multicolor |
| Culoare: | Albastru |
| Depth | 58 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Gaming | Da |
| Gaming control function buttons | D-pad, Home button, Menu button, Share button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Android, PC, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS |
| Height | 152.4 mm |
| Iluminare | Da |
| Interfata | Bluetooth + USB-A + USB-C |
| Mouse-Interface | USB |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Number of batteries supported | 2 |
| Platforma: | Android, PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS |
| Power source | Cable/Battery |
| Product colour | Blue, White |
| Reflex vibration | Yes |
| Rezoluție | N/A |
| Shoulder buttons | Yes |
| Tehnologie | Fara fir |
| Width | 177.8 mm |
| Wireless | Da |












