









Monitor Gaming Curbat QD-mini LED TCL 57R94 57", Dual UHD (7680x2160), 120Hz, 1ms, AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, R1000, Boxe 10W x2, USB Type-C 90W, Hub USB, 2x HDMI, DisplayPort, Pivot, VESA, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 57R94
- Greutate: 26.76kg
- Dimensiuni: 145.00cm x 57.00cm x 50.00cm
14.966,93 Lei
Fără TVA: 12.369,36 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Blue Light Reducer | Da |
| Boxe | 2 x 10 W |
| Boxe integrate | Da |
| Compatibil 3D | Nu |
| Contrast | 3000:1 (tipic) 12 000 000:1 (dinamic) |
| Culoare | Negru-Alb |
| Culoare monitor | Alb |
| Curbat | Da, 1000R |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Diagonala | 57 inch |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Dimensiuni | Cu suport: 1313.9 x 628 x 483 mm Fara suport: 1313.9 x 426.5 x 332.3 mm |
| Display | Anti-glare |
| Display port | 1 |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Flicker Free | Da |
| FreeSync | Da |
| Functii | KVM Picture-In-Picture |
| G-Sync | Da |
| Greutate | Cu suport: 18.3 kg Fara suport: 14 kg |
| HDMI | 2 |
| HDR | Nu |
| Iesire Casti | 1 x 3.5 mm jack |
| Inclinare | -5/+20 grade |
| Luminozitate | 1200 cd/mp |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Montare VESA | Da |
| Panel | QD-Mini LED |
| Plug and Play | Da |
| Portabil | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Recomandat | Gaming |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Reglaj pe inaltime | 110 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 Miliarde |
| Rezoluție | 7680 x 2160 pixeli |
| Rezoluție monitor | 7680 x 2160 |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns | 1 ms GTG |
| Timp de răspuns monitor | 1 - 3 ms |
| Tip panel | QD-IPS |
| Touchscreen | Nu |
| USB | 4 x USB 3.2 Gen 1 Tip A 1 x USB 3.2 Gen 1 Tip B |
| USB Type C | 1 (PowerDelivery 90W) |
| USB Type-C | Da |
| Webcam | Nu |










