









Monitor TCL 27" 27G64
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 27G64
- Greutate: 8.80kg
- Dimensiuni: 77.50cm x 16.00cm x 46.50cm
2.366,63 Lei
Fără TVA: 1.955,90 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue Light Reducer | Da |
| Boxe integrate | Nu |
| Contrast | 5000:1 (tipic) |
| Culoare | Negru - Gri |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Curbat | Nu |
| Destinat pentru: | Gaming |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala monitor | 26 - 29 inch |
| Dimensiuni | Cu suport: 615 x 524 x 228 mm Fara suport: 615 x 365 x 83 mm |
| Display | Anti-glare |
| Display port | 1 |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Flicker Free | Da |
| FreeSync | Nu |
| G-Sync | Nu |
| G-SYNC Compatible | Da |
| Greutate | Cu suport: 6.23 kg Fara suport: 3.99 kg |
| HDMI | 2 |
| HDR | Da |
| Iesire Casti | 1 x 3.5 mm jack |
| Inclinare | -5/+15 grade |
| Luminozitate | 600 cd/mp |
| Luminozitate maximă | 500 - 749 cd/m2 |
| Montare VESA | Nu |
| Panel | QD-Mini LED |
| Pivot | -90/+90 grade |
| Plug and Play | Da |
| Portabil | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Recomandat | Gaming |
| Refresh rate | 180 Hz |
| Reglaj pe inaltime | 125 mm |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 miliarde |
| Rezoluție | 2560 x 1440 pixeli |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 mm VESA |
| Standarde | 99% sRGB 97% DCI-P3 |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns | 1 ms GTG |
| Timp de răspuns monitor | 1 - 3 ms |
| Tip panel | LED |
| Touchscreen | Nu |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| USB Type-C | Nu |
| Webcam | Nu |










