
MS Xbox Series Controller Elite 2 Black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: B07SR4R8K1
- Greutate: 1.42kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 20.00cm x 9.00cm
815,18 Lei
Fără TVA: 673,70 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Battery life (max) | 40 h |
| Battery type | AA |
| Built-in battery | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Conectivitate: | Cu fir/Fara Fir |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Culoare: | Negru |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Gaming control function buttons | Menu button, Options button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Android, PC, Xbox One, Xbox One X |
| Harmonized System (HS) code | 95049080 |
| Headphone out | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 2.1 kg |
| Master (outer) case height | 233 mm |
| Master (outer) case length | 218 mm |
| Master (outer) case width | 192 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Package depth | 88 mm |
| Package height | 197 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 918 g |
| Package width | 197 mm |
| Platforma: | Android, PC, Xbox One, Xbox One X |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Reflex vibration | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| User guide | Yes |
| Weight | 345 g |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1 |












