
-94 %
Modul ATI 1000SX (LC) multi-mode SFP, Ext-Temp, 550m
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AT-SPSX/E-90
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 9.50cm x 5.00cm x 2.00cm
59,54 Lei
952,59 Lei
Fără TVA: 49,21 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Fiber optic connector | LC |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Hot-swap | Yes |
| Housing material | Metal |
| Interface type | SFP+ |
| Link budget | 9 dB |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 550 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 105 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Silver |
| RX sensitivity | -18 dB |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Switch-CM-Type | SFP |
| Tx power (max) | -1 dBmW |
| Tx power (min) | -9 dBmW |
| Wavelength | 850 nm |








