
SG Xcover 6Pro G736 6.6"5GDS 6/128 EE BK "SM-G736BZKDEEE" (timbru verde 0.45 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SM-G736BZKDEEE
2.348,73 Lei
Fără TVA: 1.941,10 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Bluetooth | da |
| Capacitate ( mAh) | 4050 mAh |
| Capacitate baterie (mAh) | 4001 - 5000 mAh |
| Culoare | negru |
| Diagonala display | 6.5 - 6.99 inch |
| Diagonala display ( inch) | 6.6inch |
| Dual SIM | da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Rezolutie camera | 50 - 59 Mpix |
| Rezolutie camera (Mp) | 50 Mpix |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologii | 5G |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Wireless | da |













