





Nou






SUBWOOFER EDIFIER, RMS: 70W activ, 8" bass, RCA Line-in/Line-out, automatic stand-by, frecv. 35Hz-115Hz, brown, " T5S-BR" (timbru verde 4.00 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: T5S-BR
558,68 Lei
Fără TVA: 461,72 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare | retea 220V |
| Conectori audio | Jack 3.5mm |
| Culoare | maro |
| Putere RMS | 70W |
| Putere RMS (W) | 61 - 80 |
| Putere satelit RMS (W) | fara sateliti |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | fara subwoofer |
| Recomandate pentru | TV , PC |
| Tehnologie | cu fir |
| Telecomanda | nu |
| Tip sistem | subwoofer |












