







Televizor QLED Smart TCL 65P71K, 164 cm, 4K, Google TV, Clasa E
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 65P71K
- Greutate: 19.20kg
- Dimensiuni: 160.00cm x 15.00cm x 99.00cm
2.814,80 Lei
Fără TVA: 2.326,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Ambilight | Nu |
| Culoare TV | Negru |
| Diagonala TV | >150 cm |
| HDR | N/A |
| Refresh-Rate | 60Hz |
| Rezoluție TV | 4K |
| Segment | Consumer |
| Sistem de operare TV | Google TV |
| Tech-3D | No |
| Tehnologie display TV | QLED |
| Tip display TV | Plat |
| Tip TV | Smart TV |
| TV-Design | Slim |
| TV-Screen-Size | 65"-|-165-cm |
| USB TV | 2 |
| VESA TV | N/A |
| WiFi | Yes |













