

-48 %


Ventilator Carcasa ASUS TUF GAMING TR120 ARGB ALB REVERSE
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TUF GAMING TR120 FAN ARGB REVERSE WHITE
- Greutate: 0.27kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 12.00cm x 3.50cm
106,42 Lei
203,16 Lei
Fără TVA: 87,95 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bearing type | Hydraulic |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 12 cm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 28 mm |
| Fan noise level (max) | 29 dB |
| Fan weight | 172 g |
| FAN-SIZE | 120mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED | yes |
| Led RGB | Da |
| LED-COLOR | RGB |
| Maximum air pressure | 2.75 mmH2O |
| Maximum airflow | 76.3 cfm |
| Noise level (high speed) | 29 dB |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 37 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 259 g |
| Package width | 144 mm |
| PACKAGE-QUANTITY | 1 |
| Product colour | White |
| Rotatie maxima pe minut: | 2400 RPM |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Suitable location | Computer case |
| Type | Air cooler |
| Weight | 172 g |









