
HONOR CHOICE InfoWear Watch 2 Pro Steel White
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LWS-WB11
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 12.00cm x 10.00cm x 7.00cm
440,69 Lei
Fără TVA: 364,21 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | 1 × Smartwatch HONOR CHOICE INFOWEAR Watch 2 Pro (Alb) 1 × Cablu de încărcare |
| Altele | Încărcare: port magnetic |
| Apeluri | Apeluri Bluetooth (răspuns + apelare) |
| Autonomie | până la 10 zile utilizare normală până la 14 zile standby |
| Autonomie (ore) | N/A |
| Barometru | Da |
| Bluetooth | 5.3 (frecventa bluetooth: 2402–2480 MHz) |
| Busola | Da |
| Butoane | Buton fizic – acces rapid la meniu sau funcții |
| Capacitate | 360 mAh |
| Caracteristici | Luminozitate: 600 nits Refresh rate: 60 Hz |
| Certificare | IP68 |
| Compatibilitate Smartphone | iPhone, Android |
| Culoare Bratara | Gri |
| Culoare Cadran | Argintiu |
| Dimensiune | 45.68 × 40.2 × 9.99 mm (fără curea) |
| Dimensiune display | Sub 1.5 inch |
| Dimensiune ecran | 1.97 inch |
| Display | Digital |
| Forma | N/A |
| Forma cadran | Patrat |
| Functii | GNSS (înregistrare rute) Mod Nu deranja 120+ moduri sport |
| GPS | Da |
| Greutate | 29 g (fără curea) |
| Grosime | 140 – 200 mm (curea din silicon) |
| Heart rate monitor | Da |
| Material bratara | Silicon |
| Material Cadran | Aluminiu |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Memorie interna | 128 MB |
| Memorie RAM | 16 MB |
| Mesaje | Da |
| Model | Choice Watch 2 Pro |
| Model procesor | SF32LB527 |
| Pulsoximetru SpO2 | Da |
| Rezoluție | 390 x 450 pixels |
| Rezolutie ecran | 390 × 450 pixeli |
| Ritm cardiac | Da |
| Sistem de operare | Proprietary |
| Stil | Sport |
| Tip ecran | AMOLED |
| Touchscreen | Da |
| Waterproof | Da |











