

















Monitor Philips 34" 34B2U6603CH/00 "34B2U6603CH/00" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 34B2U6603CH/00
- Greutate: 8.30
3.424,64 Lei
Fără TVA: 2.830,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm , RJ-45 |
| Boxe | da |
| Diagonala | 34 inch |
| Diagonala (inch) | 34 - 35 inch |
| Format ecran | Wide , curbat |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 450 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 400 - 499 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI x 2 |
| Refresh | 120 Hz |
| Tehnologie display | VA |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| VESA | 100 x 100 mm |













