
TELEVIZOARE Philips profesional B-Line 50" "50BFL2214/12" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 50BFL2214/12
- Greutate: 14.36
3.182,78 Lei
Fără TVA: 2.630,39 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 126 cm/ 50 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 100 x 200 mm |













