















Smart TV UE55U8072F Seria U8072F 138cm negru 4K UHD HDR "UE55U8072FUXXH" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UE55U8072FUXXH
- Greutate: 12.00
2.588,30 Lei
Fără TVA: 2.139,09 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 200 x 200 mm |













