



















Televizor 32LQ63006LA, 80 cm, Smart, Full HD, Clasa F "32LQ63006LA.AEU" (timbru verde 6.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 32LQ63006LA.AEU
1.341,91 Lei
Fără TVA: 1.109,02 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 81 cm/ 32 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 10 W |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | Full HD |
| VESA | 200 x 200 mm |













