









TV SAMSUNG "QE55Q8FAA" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: QE55Q8FAA
4.722,82 Lei
Fără TVA: 3.903,16 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 139 cm/ 55 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 200 x 200 mm |













