















CARCASA Chieftec "APEX", Tower,ATX,fara sursa,4xfan,USB 3.2gen2 Type-Cx2,USB 3.2gen1x2, USB 2.0x1,audio,mic,RGB,PSU shroud,7 sloturi expansiune, ARGB,negru "GA-01B-TG-OP" (timbru verde 0.4lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GA-01B-TG-OP
- Greutate: 9.20
562,73 Lei
Fără TVA: 465,07 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | fara accesorii |
| Bay interne | 3x2.5 inch , 2x3.5 inch |
| Conectori | USB 2.0 x 1 , USB 3.2 gen1 x 1 , USB 3.2 gen2 Type-C x 1 , Jack 3.5 mm x 1 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 495 x 465 x 230 mm |
| Fereastra laterala | sticla securizata |
| Format | ATX |
| Greutate | 8000 g |
| Iluminare | ARGB |
| Inaltime cooler CPU | 175 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 175 - 179 mm |
| Lungime maxima placa video | 400 mm |
| Lungime placa video | 400 - 449 mm |
| Numar ventilatoare incluse | 4 |
| Numar ventilatoare suportate | 9 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | gaming |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Tower |









