

















CARCASA CHIEFTEC ELOX, Middle Tower, Mini ITX, mATX, ATX, fara sursa, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Jack 3.5mm x 2, mesh , "AS-01B-OP" (timbru verde 0.08 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AS-01B-OP
- Greutate: 5.10
- Dimensiuni: 40.00cm x 33.00cm x 20.00cm
389,18 Lei
Fără TVA: 321,64 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | fara accesorii |
| Conectori | USB 3.2 gen1 x 2 , USB 2.0 x 1 , Jack 3.5 mm x 1 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | nu |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 405 x 462 x 212 mm |
| Fereastra laterala | nu |
| Format | ATX |
| Iluminare | nu |
| Inaltime cooler CPU | 170 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 170 - 174 mm |
| Lungime maxima placa video | 320 mm |
| Lungime placa video | 300 - 349 mm |
| Numar ventilatoare incluse | 1 |
| Numar ventilatoare suportate | 6 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | office |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Middle Tower |









