













CARCASA CHIEFTEC, Mini Tower, mATX, "GAMING CUBE 01", fara sursa, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2, Jack 3.5mm x 2, mesh , "CI-01B-OP"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CI-01B-OP
- Greutate: 5.85
- Dimensiuni: 45.00cm x 39.00cm x 33.00cm
294,48 Lei
Fără TVA: 243,37 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | mesh pt. filtrare praf |
| Conectori | USB 2.0 x 2 , USB 3.2 gen1 x 2 , Jack 3.5 mm x 2 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 390 x 265 x 325 (stand +22mm) |
| Fereastra laterala | nu |
| Format | mATX |
| Iluminare | nu |
| Inaltime cooler CPU | 150 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 145 - 149 mm |
| Lungime maxima placa video | 320 mm |
| Lungime placa video | 300 - 349 mm |
| Numar ventilatoare incluse | nu |
| Numar ventilatoare suportate | 3 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | office |
| Sloturi expansiune | 4 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Mini Tower |









