















CARCASA CHIEFTEC, Mini Tower, mATX, "GAMING CUBE 02", fara sursa, USB 3.0 x 2, Jack 3.5mm x 2, mesh, "CI-02B-OP"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CI-02B-OP
- Greutate: 5.20
- Dimensiuni: 47.00cm x 32.00cm x 35.00cm
285,46 Lei
Fără TVA: 235,91 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte accesorii | mesh pt. filtrare praf |
| Conectori | USB 3.2 gen1 x 2 , Jack 3.5 mm x 2 |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | nu |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 265 x 390 x 295 mm |
| Fereastra laterala | nu |
| Format | mATX |
| Iluminare | nu |
| Inaltime cooler CPU | 160 mm |
| Inaltime maxima cooler CPU | 160 - 164 mm |
| Lungime maxima placa video | 320 mm |
| Lungime placa video | 300 - 349 mm |
| Numar ventilatoare incluse | nu |
| Numar ventilatoare suportate | 3 |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Recomandate pentru… | office |
| Sloturi expansiune | 4 |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Tip carcasa | Mini Tower |









