
-30 %
HDD desktop WD Blue, 2 TB, 5400 RPM, 128 MB cache, SATA III
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WD20SPZX
- Greutate: 0.25kg
- Dimensiuni: 10.50cm x 7.50cm x 1.00cm
831,96 Lei
1.185,63 Lei
Fără TVA: 687,57 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Average latency | 3.5 ms |
| Buffer HDD intern | 128 MB |
| Capacitate HDD intern | 2 TB |
| Component for | Laptop |
| Depth | 100.2 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 2 TB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Height | 7 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Interfață HDD intern | SATA III |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Operating voltage | 5 V |
| Power consumption (idle) | 0.5 W |
| Power consumption (read) | 1.7 W |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Power consumption (write) | 1.7 W |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Storage drive buffer size | 128 MB |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Type | HDD |
| Viteza rotație HDD intern | 5400 rpm |
| Weight | 90 g |
| Width | 69.8 mm |










