
-12 %
UPS Legrand KEOR DK 1000VA/ 1000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI- SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, outlet IEC320 C13 x 6, baterie 12V/ 7.2Ah, dimensiuni 440x88 (3U) x583mm, IP20, culoare negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 000000000000311340
- Greutate: 15.50kg
- Dimensiuni: 66.00cm x 56.00cm x 22.50cm
2.263,02 Lei
2.557,38 Lei
Fără TVA: 1.870,26 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altii | 3x Dry-contact |
| Baterie inlocuitoare | 12V 7.2Ah |
| Capacitate putere UPS | 1000W |
| Capacitate Rack | 3U |
| Caracteristici display | Ecran LED tactil True-color de 3,5 inch |
| Conectori iesire | RS232 USB SNMP EPO ROO |
| Dimensiuni | 440 x 88 x 454 mm |
| Display | Da |
| Ecran LCD: | Nu |
| Form Factor: | Rackmount/Tower |
| Greutate | 14.8 kg |
| IEC C13 | 6 |
| Management | Remote Management |
| Montare in rack | 2U Convertible tower and rack 19 inch |
| Numar baterii | 3 |
| Port USB | Nu |
| Putere | 1000 VA |
| Putere_ | 1000 VA |
| Rackable | Yes |
| Tensiune de alimentare | 230 V |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |
| UPS-Management | Yes |










