
UPS Legrand KEOR DK Tower/Rack, 3000VA/3000W, On Line Double Conversion, Sinusoidal, PFC, USB & RS232 port, 6 x IEC C13 & 1 x IEC C19, batteries 6x 12V, 9Ah "LN311342" (timbru verde 11 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LN311342
- Greutate: 23.00
4.743,46 Lei
Fără TVA: 3.920,21 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Baterii incluse | 6 |
| Capacitate putere | peste 2001W |
| Conectori output | IEC x 7 |
| Contine AVR | nu |
| Forma de unda | sinusoida pura |
| Management | da |
| Model baterie | 12V/9Ah |
| Panou de control | display LCD |
| Putere | 3000W |
| Tehnologie | Online |
| Timp mediu de functionare | nespecificat |
| Tip | UPS Tower , UPS Rack |










