
-12 %
UPS Legrand KEOR DK 5000VA/ 5000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, outlet 8 x10A, IEC 320-C13+ 2 x 16A IEC 320-C19 + terminal strips, baterie 12V/ 5Ah, dimensiuni 440x88 (20U) x680mm, IP20, culoare negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 000000000000311348
- Greutate: 60.00kg
- Dimensiuni: 91.00cm x 56.00cm x 30.50cm
8.548,00 Lei
9.661,53 Lei
Fără TVA: 7.064,46 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | Clasa de protectie: IP20 |
| Altii | 3x Dry-contact |
| Capacitate putere UPS | 5000W |
| Capacitate Rack | 4U |
| Caracteristici display | Ecran LED tactil True-color de 3,5 inch |
| Conectori iesire | RS232 USB SNMP EPO ROO |
| Dimensiuni | 440 x 176 x 700 mm |
| Display | Da |
| Ecran LCD: | Da |
| Form Factor: | Rackmount/Tower |
| Greutate | 5.4 kg |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 2 |
| Management | Remote Management |
| Model Baterie inlocuitoare | 12V 5Ah |
| Montare in rack | 4U Convertible tower and rack 19 inch |
| Numar baterii | 20 |
| Port USB | Nu |
| Putere | 5000 VA |
| Tensiune de alimentare | 230 V |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |










