
UPS Legrand KEOR DK Tower/Rack, 1000VA/1000W, On Line Double Conversion, Sinusoidal, PFC, USB & RS232 port, 6 x IEC C13, batteries 3x 12V, 7.2Ah (Optional Kit Rack 310952, SNMP card , Battery Extension 2U 311360) "LN311340" (timbru verde 11 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LN311340
2.754,54 Lei
Fără TVA: 2.276,48 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Baterii incluse | 3 |
| Capacitate putere | 500 - 1000W |
| Conectori output | IEC x 6 |
| Contine AVR | nu |
| Forma de unda | sinusoida pura |
| Management | da |
| Model baterie | 12V/7.2Ah |
| Panou de control | display LCD |
| Putere | 1000W |
| Tehnologie | Online |
| Timp mediu de functionare | nespecificat |
| Tip | UPS Rack |










