

-47 %


HDD Extern WD Elements, 12TB, 3.5", negru, USB 3.0
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WDBWLG0120HBK-EESN
- Greutate: 1.28kg
- Dimensiuni: 22.50cm x 20.00cm x 9.50cm
1.779,99 Lei
3.347,11 Lei
Fără TVA: 1.471,06 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Alimentare USB | Nu |
| Bus powered | No |
| Cables included | USB |
| Capacitate HDD extern | 12 TB |
| Chassis type | Desktop |
| Depth | 135 mm |
| Ethernet LAN | No |
| External power adapter | Yes |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 12 TB |
| Height | 165.8 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Package type | Box |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| Type | HDD |
| USB connector | Micro-USB B |
| USB data transfer rates | 480,5000 Mbit/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User guide | Yes |
| Weight | 950 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 48 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |













