

-45 %


HDD Extern WD Elements Portable, 5TB, negru, USB 3.0
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WDBU6Y0050BBK-WESN
- Greutate: 1.46kg
- Dimensiuni: 22.00cm x 20.00cm x 9.00cm
891,76 Lei
1.626,81 Lei
Fără TVA: 736,99 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| Depth | 111 mm |
| External power adapter | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| HDD capacity | 5 TB |
| Height | 21 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| Weight | 230 g |
| Width | 82 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |













