
-47 %
HDD Extern WD My Book, 16TB, negru, USB 3.0
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WDBBGB0160HBK-EESN
- Greutate: 1.35kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 22.50cm x 9.00cm
2.443,68 Lei
4.593,03 Lei
Fără TVA: 2.019,57 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD extern | 16 TB |
| Depth | 139.3 mm |
| External power adapter | Yes |
| File format system | exFAT |
| Format HDD extern | 3.5" |
| HDD capacity | 16 TB |
| Height | 170.6 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Password protection | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-A |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 1 kg |
| Width | 49 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |













