

-47 %


HDD Extern WD My Passport, 5TB, negru, USB 3.2
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WDBPKJ0050BBK-WESN
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 10.50cm x 3.50cm
921,06 Lei
1.734,40 Lei
Fără TVA: 761,21 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Nu |
| Bundled software | WD Discovery |
| Bus powered | USB |
| Cables included | USB |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| Card reader integrated | No |
| Depth | 107.2 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Ext-HDD-Capacity | 5TB |
| Ext-HDD-Interface | USB3.2 |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 5 TB |
| HDD-Format | 2.5" |
| Height | 19.1 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Password protection | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| User guide | Yes |
| Weight | 210 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 75 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |













