
-35 %
UPS Legrand KEOR DK 2000VA/ 2000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, outlet IEC320 C13 x 6 & Programmable Outlet+ IEC320 C19x1, baterie 12V/ 7.2Ah, dimensiuni 440x88 (6U) x583mm, IP20, culoare negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 000000000000311341
- Greutate: 24.40kg
- Dimensiuni: 85.00cm x 56.00cm x 22.00cm
2.667,08 Lei
4.128,42 Lei
Fără TVA: 2.204,20 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altii | 3x Dry-contact |
| Capacitate putere UPS | 2000W |
| Capacitate Rack | 6U |
| Caracteristici display | Ecran LED tactil True-color de 3,5 inch |
| Conectori iesire | RS232 USB SNMP EPO ROO |
| Dimensiuni | 440 x 88 x 640 mm |
| Display | Da |
| Ecran LCD: | Da |
| Form Factor: | Rackmount/Tower |
| Greutate | 24 kg |
| IEC C13 | 6 |
| IEC C19 | 1 |
| Management | Remote Management |
| Model Baterie inlocuitoare | 12V 7.2Ah |
| Montare in rack | 2U Convertible tower and rack 19 inch |
| Numar baterii | 6 |
| Port USB | Nu |
| Putere | 2000 VA |
| Tensiune de alimentare | 220-240 VAC |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |










