
UPS Legrand KEOR DK Tower/Rack, 6000VA/6000W, On Line Double Conversion, Sinusoidal, PFC, USB & RS232 port, 8x IEC C13 & 2x IEC C19&Terminal cage, batteries 20x 12V 5Ah "LN311349" (timbru verde 11 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LN311349
9.523,73 Lei
Fără TVA: 7.870,85 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Baterii incluse | 20 |
| Capacitate putere | peste 2001W |
| Conectori output | IEC x 10 |
| Contine AVR | nu |
| Forma de unda | sinusoida pura |
| Management | nu |
| Model baterie | 12V/5Ah |
| Panou de control | display LCD |
| Putere | 6000W |
| Tehnologie | Online |
| Timp mediu de functionare | nespecificat |
| Tip | UPS Tower , UPS Rack |










