
UPS Legrand KEOR DK Tower/Rack,, 2000VA/2000W, On Line Double Conversion, Sinusoidal, PFC, USB & RS232 port, 6x IEC C13 & 1x IEC C19, batteries 6x 12V, 7.2Ah "LN311341" (timbru verde 11 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LN311341
4.186,17 Lei
Fără TVA: 3.459,64 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Baterii incluse | 6 |
| Capacitate putere | 1001 - 2000W |
| Conectori output | IEC x 7 |
| Contine AVR | nu |
| Forma de unda | sinusoida pura |
| Management | da |
| Model baterie | 12V/7.2Ah |
| Panou de control | display LCD |
| Putere | 2000W |
| Tehnologie | Online |
| Timp mediu de functionare | nespecificat |
| Tip | UPS Tower , UPS Rack |










